Nastřelení náušnic pomocí nastřelovací pistole

Nastřelení náušnice pomocí nastřelovací pistole

Nastřelení náušnice pomocí nastřelovací pistole ucho rychle a bezbolestně propíchne a zároveň nasadí náušnici a uzavře ji. Nastřelení je rychlé a takřka bezbolestné. Je tedy naprosto ideální pro děti, ale samozřejmě i pro dospělé.

  • po nastřelení se neobjeví jediná kapička krve, náušnička totiž působí jako špunt a brání tak krvácení.
  • dírka pro náušnici je dokonale rovná (proti píchání kanylou či jehlou), nekrvácí a k jejímu hnisání dochází jen velmi zřídka( ještě jsme neviděli).
  • nastřelovací náušnice jsou nepatrně tlustší oproti běžným náušnicím, což umožňuje bezproblémové nasazení konečné náušnice, po vyndání se dírka rychle smrští na velikost trvalé náušnice.
  • používají se náušničky, které jsou vyrobeny z lékařského plastu nebo z chirurgické oceli či speciálního kovu, potaženy 24karátovým zlatem - žlutý kov nebo palladiem - bílý kov. Splňují všechny potřebné hygienické požadavky a neobsahují zdraví škodlivé látky. Jsou testovány státní zkušebnou a je na ně vystaveno Prohlášení o shodě.
  • balení náušnic je sterilní a při jejich správné aplikaci nedojde k žádnému kontaktu s rukou osoby, která náušnice nastřeluje.
  • samotné nastřelení nebolí, nepříjemné je nutné znehybnění a zvuk, který pistolka vydá, když narazí na zarážku, která brání dotyku pistolky s uchem. Nastřelení můžeme přirovnat  k odběru krve. Po nastřelení místo chvilku pálí a po cca 30s přestává pálit a pouze tepe (pulsuje).
  • po nastřelení není třeba jakkoli upravovat denní režim, můžeme nasadit čepičku, či jít s dětmi na procházku nebo koupat.

Výběr náušnic dle aktuální nabídky v ordinaci, nastřelení provádíme nejdříve dva týdny po druhé dávce očkování Hexavakcínou. S sebou očkovací průkaz k doložení očkování, bavlněnou plenu na zavázání ručiček a 500,- Kč.

Nastřelení naušnic - vzor kytičky