JE NUTNÉ SI KAŽDOU NÁVŠTĚVU VŽDY PŘEDEM DOMLUVIT PŘES

E-MAIL, NEBO TELEFONICKY!

 

UPOZORNĚNÍ :

LETNÍ DOVOLENÁ BUDE V TERMÍNU OD 25.ČERVENCE - 5.SRPNA

Ve dnech  25.července - 27.července zastupuje MUDr.Remešová.  Ke každému vyšetření je nutné se telefonicky objednat.

Ve dnech 28.července - 29.července zastupuje MUDr. Novotná v Horní Čermné po předchozím objednání.

V týdnu od 1.srpna - 5.srpna nás zastoupí MUDr. Ulmanová v Lanškoruně po předchozím tel. objednání. 

Prosíme, zařiďte si včas potvrzení na tábor pro děti, zastupující lékař nepotvrzuje!

BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN V ČERVENCI A SRPNU BUDE PONDĚLNÍ ORDINACE V JABLONNÉM VŽDY POUZE DO 16 HODIN.

 

 

 


 

 

 

.

 

 

             

                 

Dětská ordinace je nestátní zdravotnické zařízení, které vzniklo v únoru 2014 předáním praxe MUDr. Stanislavy Veselé, která se s pečlivostí a láskou starala o několik generací vašich dětí. Pro vaše děti poskytujeme komplexní lékařskou péči v oboru praktického lékařství pro děti a dorost, a to od jejich narození až po dovršení 19 let.

Maminka po porodu děťátka nás kontaktuje nejlépe telefonicky a domluví se na první návštěvě doma, během které lékařka dítě vyšetří, sestra poradí mamince s kojením, s péčí o novorozence a založí novému pacientovi zdravotní dokumentaci. První návštěva novorozence má proběhnout nejpozději do 48 hod od propuštění z porodnice.  Další preventivní prohlídky probíhají již v poradně v naší ordinaci.

Kojenecká poradna probíhá  od 0 do 18ti měsíců, dále preventivní prohlídky ve věku 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 let.

Očkování vašich dětí zajišťujeme podle očkovacího kalendáře a o termínech vakcinace budete vždy včas informováni pomocí sms zpráv či e-mailu. Zároveň také poskytujeme širokou škálu nepovinného očkování pro bezpečnější život vašich dětí. Konzultace na toto téma je u nás samozřejmostí.

Starší děti jsou k povinným očkováním (tj. očkováním hrazeným pojišťovnami) a preventivním prohlídkám zvány e-mailem nebo telefonicky formou sms. Po sdělení vašeho e-mailu nabízíme možnost zasílání informačních e-mailů

Do poradny pro zdravé je nutné dítě vždy objednat. Nemocné děti se neobjednávají, léčebná péče je poskytována v ordinačních hodinách pro nemocné. Snažíme se dětem návštěvy u nás zpříjemnit, a proto jsou pro malé pacienty v čekárně připraveny nové hračky, knihy, leporela, obrázky. Děti chceme léčit podle nejnovějších medicínských poznatků. Složité případy vždy konzultujeme se specialisty na daný obor. Odběry provádíme v ordinaci v Jablonném denně kromě úterý od 7.00 do 8.15. Spolupracujeme s laboratoří Medila, takže v případě závažnějšího nebo nejasného onemocnění dítěte máme potřebné laboratorní výsledky v den odběru k  dispozici. Veškerou léčebnou péči, preventivní prohlídky a povinná očkování hradí pojišťovny.

Pro rychlé a co nejlepší řešení léčby vašich dětí používáme přímo v naší ordinaci moderní testy např. CRP(odběr kapky krve z prstu k zjištění nutnosti použití antibiotik pro léčbu) Hb( hemoglobin je množství červených krvinek ke zjištění zda má dítě anemii) a Uricult (kultivace moči při podezření na infekci močových cest a ledvin). Máme zakoupený Streptest ( přímo v ordinaci zjistíme z výtěru v krku přítomnost bakterie Streptococcus pyogenes, který je příčinou spálové angíny a musí být léčen Penicilínem). Používáme otoskop k zjištění zánětu středního ucha. Přístrojem Plusoptix ( fototest ) můžeme zjistit oční vadu u dítěte od šesti měsíců, vyšetření je bezkontaktní, pro dítě  zcela nezatěžující.

Provádíme aplikace náušnic pomocí nastřelovací technologie.

Registrace našich klientů je jednoduchá – musíte být pouze zaregistrováni u jedné z těchto pojišťoven.

  • 111 -  Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • 201 - Vojenská zdravotní pojišťovna
  • 205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • 207 - Oborová zdravotní pojištovna
  • 209 - Zdravotní pojišťovna Škoda
  • 211 - Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
  • 213 - Zdravotní pojišťovna Revírní bratrská pokladna